Udha e Zemrës


pershendetje

Këtu mund të shfrytëzoni rastin të prezentoheni dhe të tregoni dicka për veten tuaj.
Rregullat e Forumit
Forumi “Udha e Zemrës” ka për synim të reflektojë vetëm me një pasqyrë pozitive tek lexuesit. Pra shprehja e mendimit pozitivë është prioriteti numër një I këtij forumi. Pa u futur në detaje ne besojmë se “fjala” ka fuqi jashtëzakonishtë të madhe prandaj duam që ajo të bartë një fuqi pozitive gjatë të gjitha shprehjeve të saj. Duhet të pajtohemi, duke u shprehur në mënyrë pozitive, me mospajtimet që I kemi. Fjala e mirë ka aromë të këndshme, fjalës së keqe I vie era e keqe. Fjala është ajo që i reflekton një imazh pozitivë ose negativë burimit të saj, në këtë rast forumit. Prandaj me rregullorën e këtij forumi ndalohen shprehjet me qëllim ofendues siq janë fyerjet, provokimet, përdorimi I fjalëve banale, shprehja në mënyrë cinike, përulja, c’fardo shprehje direkte e urrejtjes ndaj atyre që mendojnë ndryshe, si dhe propaganda fetare.
Ndalohen shkrimet me tendenca përcarëse, akuzimet, paragjykimet dhe kërcënimet.

Ju faleminderit për mirëkuptim

pershendetje

Postnga shaban cakolli » E Shtunë Korrik 10, 2010 5:00 pm

jam Shaban Cakolli nga Dardana me banim ne Gjermani dhe shpresoj te kalojme mire se bashku
Avatari i antarit
shaban cakolli
 
Poste: 57
Antarësuar: E Shtunë Korrik 10, 2010 4:52 pm

Re: pershendetje

Postnga Admin2 » E Hënë Korrik 12, 2010 12:12 pm

Mirëseerdhët I nderuari Shaban. Ju dëshirojmë cdo të mire.
Përshëndetje nga Batoni
Kushdo që e njeh veten e njeh Zotin e tij
Avatari i antarit
Admin2
Site Admin
 
Poste: 144
Antarësuar: E Premte Nëntor 20, 2009 1:16 am
Vendodhja: USA


Kthehu tek Prezentohuni

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor

cron